14:01 09.02.2018

Гуманітарний штаб Ахметова вже видав 12 млн продуктових наборів жителям Донбасу

2 хв читати
Гуманітарний штаб Ахметова вже видав 12 млн продуктових наборів жителям Донбасу

Станом на 9 лютого 2018 року Гуманітарний штаб Ріната Ахметова видав 12 мільйонів продуктових наборів мирним жителям Донецької та Луганської областей по обидва боки лінії зіткнення.

Як повідомляється в прес-релізі Гуманітарного штабу, оприлюдненому в п'ятницю, за три з половиною роки роботи штаб направив на Донбас 131 тисячу тонн продуктів і створив свій механізм доставки та перевірки якості гуманітарної допомоги: від закупівлі товарів до вручення пакета з набором виживання особисто в руки одержувача. Крім того, штаб постійно відстежує відгуки одержувачів про якість продуктів.

"Усі продукти, призначені для мирних жителів Донбасу, проходять п’ятиетапну перевірку якості, зокрема лабораторні дослідження і контроль умов зберігання та перевезення", - розповів директор Фонду Ріната Ахметова Роман Рубченко.

За його словами, штаб організував стаціонарні пункти видачі продуктових наборів.

"Також працюють бригади мобільних волонтерів, які регулярно доставляють допомогу у прифронтові села та селища. Туди, де рідко бувають інші місії, де людям нема на кого більше сподіватися. Для багатьох із них допомога Гуманітарного штабу стала єдиною можливістю уникнути голоду", - додав Р.Рубченко.

Протягом лютого 2017 року мобільні волонтери мають намір доставити до 45 населених пунктів "сірої зони" продукти, призначені найбільш нужденним - людям похилого віку, дітям, інвалідам, багатодітним сім'ям.

Детальніше про видачу гуманітарної допомоги можна дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію Гуманітарного штабу Ріната Ахметова за номером 0-800-509- 001.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА