16:59 09.02.2018

Захист Саакашвілі має інформацію про намір влади примусово видворити його з України до третьої країни без рішення суду

2 хв читати
Захист Саакашвілі має інформацію про намір влади примусово видворити його з України до третьої країни без рішення суду

Адвокат лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявляє, що соратники екс-президента Грузії мають інформацію, що українська влада хоче примусово видворити його з України до третьої країни без рішення суду.

"Учора до нас надійшла інформація, що влада готується незаконним чином видворити Міхеіла Саакашвілі з України можливо до третьої країни без рішення суду, а процедура видворення передбачає рішення адміністративного суду", - сказав він журналістам у п'ятницю біля готелю Fairmont Grand Hotel у Києві.

При цьому Р.Чорнолуцький наголосив, що у М.Саакашвілі є всі підстави, на яких він легально перебуває на території України.

Адвокат нагадав, що 6 лютого було подано касацію на рішення Київського адміністративного апеляційного суду щодо отримання статусу особи, яка потребує додаткового захисту, що дозволяє М.Саакашвілі продовжувати легально перебувати в Україні.

Крім того, за його словами, незавершений і судовий процес щодо оскарження указу президента України П.Порошенка про позбавлення М.Саакашвілі громадянства України.

Р.Чорнолуцький зазначив, що можливого видворення М.Саакашвілі його соратники очікували в четвер або в п'ятницю. Водночас, за його словами, М.Саакашвілі 9 лютого було викликано "якимись дивними повістками на допит" в управління СБУ в Києві та Київській області, але вирішив не йти туди з міркувань безпеки, а також через погіршення стану здоров'я.

"Учора він був у лікаря й отримав офіційний лікарняний, і ми звернулися з клопотанням до СБУ, щоб перенести слідчі дії, на які було викликано за повісткою Саакашвілі", - сказав адвокат.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ВС продовжує вирішувати питання про експертизу підпису Саакашвілі в заяві на отримання громадянства України у 2015 році

Соратник Саакашвілі Дангадзе відмовився від адвокатів, у "РНС" заявляють про тиск на нього з боку правоохоронців

Касаційний адмінсуд має до 18 травня вирішити питання експертизи підпису Саакашвілі в заяві для отримання українського громадянства

Саакашвілі у відеозверненні на тлі річки з велосипедом пообіцяв "покінчити з феодалами" в Грузії

Група активістів "Руху нових сил" Саакашвілі мітингує під СБУ проти обшуків і затримань представників партії

У Кременчуці побили соратника Саакашвілі

Саакашвілі стверджує, що ГПУ запросила в прокуратури Нідерландів інформацію про начебто відвідування ним Донецька в 2017 році

Поліція через майже два місяці розпочала розслідування щодо видворення Саакашвілі - адвокат

Суд продовжить розглядати позов Саакашвілі до Порошенка щодо позбавлення громадянства

Суд відклав на тиждень розгляд позову Саакашвілі до Порошенка щодо позбавлення громадянства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА