Інтерфакс-Україна
07:16 10.02.2018

Під час візиту президента Австрії в Україну в березні відбудеться бізнес-форум

1 хв читати
Під час візиту президента Австрії в Україну в березні відбудеться бізнес-форум

Федеральний президент Австрії Александер ван дер Беллен (Alexander van der Bellen) в середині березня відвідає Україну з офіційним візитом, до складу делегації увійдуть представники бізнесу, повідомляють в адміністрації президента України.

"Ключовою (в ході візиту президента України Петра Порошенка до Австрії - ІФ) стала домовленість про візит в середині березня в Україну президента Австрії. Це буде офіційний візит", - сказав заступник глави АП Костянтин Єлісєєв в ефірі телеканалу "Інтер" в п'ятницю ввечері.

"Домовлено також, що в своїй політиці Австрія, як майбутній глава Європейського Союзу з 1 липня, буде продовжувати допомагати нам поступово інтегруватися в Європейський Союз", - додав він.

Разом з тим К.Єлісєєв повідомив, що під час візиту президента Австрії в Україні відбудеться великий бізнес-форум.

"Адже австрійський президент приїде з потужною бізнес-делегацією. І цей бізнес-форум, звичайно, відкриють два наших президента", - сказав він.

Окрім того, заступник голови АП не виключив, що в нинішньому році Україну може відвідати федеральний канцлер Австрії, колишній міністр закордонних справ Себастьян Курц.

ОСТАННЄ

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА

За тиждень РФ атакувала більш ніж 1300 дронами, близько 1050 КАБ і 29 ракетами - Зеленський

Захисники України в ніч на 18 січня знищили або подавили 167 з 201 засобу повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 987 ворожих цілей

Генштаб зафіксував упродовж доби 133 бойові зіткнення

ЄС готовий призупинити торговельну угоду з США через нову загрозу введення мит з боку Трампа

Шестеро цивільних постраждали через атаки ворожих БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА