07:57 10.02.2018

Фінансування соціально незахищених киян в 2018 складе 1,75 млрд грн

1 хв читати
Фінансування соціально незахищених киян в 2018 складе 1,75 млрд грн

Влада Києва збільшила фінансування цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" майже на 200 млн грн, сума фінансування склала 1,75 млрд грн, заявив мер української столиці Віталій Кличко.

"Ми повинні підтримувати незахищені верстви населення. Частина цих коштів йде на компенсацію проїзду в громадському транспорті. Це також соціальний хліб і 200 кіосків по місту, де можна купити хліб за соціально низькими цінами. Це 300 найменувань ліків в аптеках "Фармація", ціна на які на 30 відсотків нижче, ніж на такі ж ліки в комерційних аптеках", - йдеться в повідомленні на сторінці мера в Фейсбук в п'ятницю ввечері.

За його словами, традиційно в цьому році буде надана адресна соціальна матеріальна допомога до пам'ятних дат та свят окремим категоріям населення, ветеранам війни.

"На ці цілі з бюджету виділили понад 100 млн грн. Охопить ця допомога 190 тис. чоловік. 24 млн грн буде виділено на забезпечення путівками в санаторії пільгових категорій громадян. Близько 900 тис. чоловік за програмою "Турбота. Назустріч киянам", отримають компенсацію пільгового проїзду міським пасажирським транспортом", сказано в повідомленні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА