Інтерфакс-Україна
20:01 12.02.2018

Саакашвілі пообіцяв розповісти про подальші плани на зустрічі з пресою

1 хв читати
Саакашвілі пообіцяв розповісти про подальші плани на зустрічі з пресою

Лідер партії "Рух нових сил", екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що про свої подальші наміри оголосить на зустрічі з пресою.

"Я оголошу про свої плани лише на зустрічі з пресою, офіційно", - сказав політик в ефірі телеканалу "NewsOne" у понеділок увечері, відповідаючи на запитання про те, чи планує він повертатися до України, і якщо "так", то коли і як.

М.Саакашвілі на запитання про те, як його відсутність в Україні позначиться на політичних планах його партії "Рух нових сил" і прибічників, відповів: "Я думаю, що ми не змінюватимемо своїх планів. Але я все оголошу завтра, у мене буде прес-конференція".

При цьому політик запевнив, що вони "ні від чого не відмовляються, це все показує, що ми на правильному шляху".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рівень мобілізації в Україні за останній рік стабільний і має тенденцію до зростання – Шмигаль

Міжнародна спільнота має посилювати санкційний тиск на РФ, однак Путін виграє час і пристосовується до обмежень, – Шмигаль

Шмигаль: Удар дронами по Польщі – це тест для НАТО та спроба відвести увагу від воєнних злочинів РФ в Україні

Радбез ООН розгляне порушення повітряного простору Польщі

Країни Люблінського трикутника закликали до скоординованої відповіді на вторгнення дронів РФ у Польщу

Сили оборони відкинули противника поблизу Покровська, ворог просунувся у Серебрянському лісництві - DeepState

БпЛА влучив у підприємство в Чернігові, виникла пожежа

Зеленський і Стубб ушанували пам’ять загиблих воїнів біля Стіни памʼяті в Києві

У лікарні помер підліток, поранений внаслідок ворожого обстрілу на Харківщині

Велика Британія та Україна уклали угоду про обмін технологіями у виробництві БпЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА