Інтерфакс-Україна
11:08 13.02.2018

Українські прикордонники затримали громадянина Молдови, якого розшукував Інтерпол за викрадення людини

1 хв читати
Українські прикордонники затримали громадянина Молдови, якого розшукував Інтерпол за викрадення людини

Українські прикордонники напередодні затримали в пункті пропуску "Кучурган" (Одеська обл.) громадянина Молдови, якого розшукував Інтерпол за викрадення людини, проникнення в житло і зґвалтування.

Як повідомляє у вівторок прес-служба Державної прикордонної служби України, 12 лютого в пункт пропуску "Кучурган" на в'їзду в Україну прибув 23-річний громадянин Молдови. Під час прикордонного контролю спрацювала база даних Інтерполу. Як з'ясували прикордонники Білгород-Дністровського загону, цього громадянина розшукували правоохоронні органи Молдови з січня 2018 року для притягнення до кримінальної відповідальності за незаконне проникнення в житло, викрадення людини, зґвалтування і насильницькі дії сексуального характеру. Весь цей час зловмисник переховувався в Придністров'ї.

Про факт поінформовано Укрбюро Інтерполу в Києві. Затриманого передали представникам Національної поліції України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повідомлено про підозру підлітку, який скоїв ножовий напад у школі на вчительку та однокласника – поліція

В Україні через небезпеку і коливання напруги затримуються низка приміських потягів

Шмигаль з високою ймовірністю кардинально змінить склад заступників міністра енергетики – джерела

Окупанти атакували критичну інфраструктуру Житомирщини, під ударами опинилися декілька об'єктів - ОВА

Ірпінь повністю знеструмлений через ворожу атаку, в місті працюють над відновленням е/е - мер

Шестеро постраждалих у Одесі внаслідок атаки ворожих дронів

Уночі Росія здійснила масовану атаку на Дніпропетровщину, є постраждалі - ДСНС

Глави МЗС України та Норвегії обговорили перспективи проєктів української оборонної промисловості

Рятувальники гасять пожежу на території поштового терміналу у передмісті Харкова, що спалахнула внаслідок масованої нічної атаки

В Одесі внаслідок обстрілу постраждали п'ятеро людей та виникли пожежі - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА