Інтерфакс-Україна
18:16 13.02.2018

Бойовики знову застосовують великокаліберні міномети на Донбасі

1 хв читати
Бойовики знову застосовують великокаліберні міномети на Донбасі

На лінії зіткнення сторін на Донбасі протягом ночі та дня вівторка знову не спостерігалося повного припинення вогню, оскільки бойовики продовжують порушувати Мінські домовленості, інформують у прес-центрі штабу АТО.

"Загалом від початку сьогоднішньої доби зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню з боку агресора. Внаслідок ворожих обстрілів жоден військовослужбовець сил АТО не постраждав", - ідеться у зведенні станом на 18.00 вівторка, розміщеному на сторінці прес-центру в соцмережі Facebook.

На луганському напрямку бойовики з мінометів калібру 120 мм вели вогонь по опорних пунктах сил АТО поблизу населеного пункту Троїцьке. Біля н. п. Новозванівка бойовики здійснили кілька пострілів із великокаліберних кулеметів.

"На Світлодарській дузі під ворожий вогонь із мінометів калібру 82 мм і гранатометів різних видів потрапили захисники Луганського. В цьому самому районі з гранатометів і великокаліберних кулеметів були обстріляні наші позиції неподалік Світлодарська", - йдеться у звіті.

ОСТАННЄ

"Мадяр" Бровді відреагував на заяву Угорщини щодо заборони в'їзду до цієї країни та до Шенгенської зони

Внаслідок ворожого обстрілу Куп’янська один загиблий, двоє постраждалих

Ляєн: Україні потрібні гарантії безпеки, які перетворять її на сталевого дикобраза

Зеленський доручив МЗС з'ясувати всі факти щодо рішення Угорщини заборонити в'їзд військовому

Петиція до Кабміну про обмеження друку і розповсюдження російськомовної книги набрала 25 тис. голосів

Київський фунікулер тимчасово зупинено через поліцейські заходи

Київ закликав глав держав ШОС висловити свою позицію щодо удару РФ по Україні

Ердоган у розмові із Зеленським: Туреччина готова зробити все можливе для сприяння контактам на високому рівні заради миру

Афілійована з РПЦ УПЦ (МП) через 60 днів позбудеться прав на користування державним і комунальним майном - закон

Умєров прибув до Туреччини, зустрівся з міністром оборони та главою МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА