19:24 13.02.2018

Росія продовжує ігнорувати свої зобов'язання в рамках мінських домовленостей

Росія продовжує ігнорувати свої зобов'язання в рамках мінських домовленостей

В Державному департаменті США заявили, що Росія не виконує своїх зобов'язань, передбачених Мінськими угодами, в той час як Україна вже прийняла необхідне законодавство.

"Вчора була відзначена похмура третя річниця підписання комплексу заходів з реалізації Мінських угод. На жаль, Росія як і раніше ігнорує свої зобов'язання з Мінських угод, провокуючи гарячий конфлікт в Україні, який забрав вже понад 10 тис. життів, в тому числі понад 2, 5 тис. цивільних осіб, і змусив до переселення 1,6 млн. українців", - сказано в повідомленні на сайті Держдепартаменту США, опублікованому у вівторок.

У Держдепартаменті підкреслюють, що Росія продовжує заперечувати свою безпосередню участь в конфлікті на Донбасі, в той час як керовані нею сили "залякують і відмовляють в безпечному доступі неозброєним спостерігачам ОБСЄ і перешкоджають роботі незалежних ЗМІ і громадянського суспільства".

У той же час США відзначають, що Україна прийняла необхідне законодавство, "в тому числі амністію антиурядових сил і особливий статус для Донбасу, що вказує на бажання України реалізувати Мінські угоди".

"Тісно співпрацюючи з Францією і Німеччиною, Сполучені Штати продовжують закликати російський уряд припинити свою агресію в Україні", - сказано в повідомленні.

У Держдепартаменті відзначають, що санкції США "будуть зберігатися, поки Росія повністю не виконає свої зобов'язання з Мінських угод".

Окрім того, в США підкреслюють, що американські санкції, пов'язані з Кримом, залишаться в силі до тих пір, поки Росія не поверне півострів під контроль України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА