09:00 14.02.2018

Україна може отримати $200 млн США у 2019 на посилення оборони

1 хв читати
Україна може отримати $200 млн США у 2019 на посилення оборони

У проекті федерального бюджету США на 2019 р. передбачено надання Україні $200 млн для посилення безпеки і оборони, повідомляє посольство України в США в соцмережі Facebook.

"Ці кошти запропоновано спрямувати на надання нашій країні військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України", - йдеться в заяві посольства.

У відомстві наголошують, що порівнянно з бюджетним запитом на 2018 пропоновану суму допомоги з безпеки української держави збільшено на $50 млн. США.

"У проекті бюджету на 2019 Україну включено до невеликого переліку країн, які отримуватимуть допомогу з безпеки також і за програмою Державного департаменту "Міжнародне військове фінансування" (Foreign Military Financing, FMF)", - наголосили в посольстві України.

Зазначається, що бюджетний запит має пройти вивчення і обговорення в американському Конгресі, де можуть вноситися зміни і доповнення.

"Остаточні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа, що зараз перебуває на початковій стадії", - повідомили українські дипломати.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА