Інтерфакс-Україна
07:36 16.02.2018

Кібератаку з вірусом NotPetya організували російські військові

1 хв читати
Кібератаку з вірусом NotPetya організували російські військові

США звинуватили російських військових в організації "найбільш руйнівних" кібератак за допомогою вірусу-здирника NotPetya, якими завдано збитків в Європі, Азії та Америці.

"У червні 2017 року російські військові організували саму руйнівну і дорогу кібератаку в історії. Атаки (вірусу-здирника - ІФ) NotPetya швидко поширилися по всьому світу, заподіявши в Європі, Азії та Америці збитків на мільярди доларів", - йдеться в повідомленні Білого дому .

"Це було частиною безперервних зусиль Кремля з дестабілізації України, і ще наочніше демонструє причетність Росії до триваючого конфлікту", - наголошується в повідомленні.

У Білому домі підкреслили, що "це були також нерозумні й не вибіркові кібератаки, які будуть мати міжнародні наслідки".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція повідомила підозру учасникам групи, які незаконно заволоділи землями в Буковелі майже на 20,5 млн грн

Зеленський після розмови з європейськими лідерами: Працюємо над документом, підготовленим США, це має бути план, який забезпечить реальний достойний мир

Лінія фронту в Україні є відправною точкою для порозуміння - заява європейських лідерів після розмови із Зеленським

У САП підтвердили інформацію про звільнення Синюка за власним бажанням

Помпео застерігає, що угода, яка дозволить Путіну оголосити перемогу, нівелює прогрес Трампа у відновленні стримування українцями агресії РФ

На заході України на вихідних очікується сніг, на решті території – дощі

Сильний дощ зі снігом накриє західні області України у суботу, на дорогах ожеледиця, в Карпатах – сильний мокрий сніг

Сили оборони Півдня: ситуація на гуляйпільському напрямку складна, але з бійцями підтримується зв'язок, налагоджена логістика, проводиться евакуація поранених

Заступник прокурора САП звільнився за власним бажанням - ЗМІ

Росія не отримувала офіційно нових американських пропозицій щодо України, стверджує Пєсков

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА