Інтерфакс-Україна
11:04 16.02.2018

Кібератаку з вірусом NotPetya організували російські військові

1 хв читати
Кібератаку з вірусом NotPetya організували російські військові

США звинуватили російських військових в організації "найбільш руйнівних" кібератак за допомогою вірусу NotPetya, які завдали збитків у Європі, Азії та Америці.

"У червні 2017 року російські військові організували найбільш руйнівну та дорогу кібератаку в історії. Атаки (вірусу - ІФ) NotPetya швидко поширилися по всьому світу, завдавши в Європі, Азії та Америці збитків на мільярди доларів", - ідеться в повідомленні Білого дому.

"Це було частиною постійних зусиль Кремля із дестабілізації України, і це ще наочніше демонструє причетність Росії до конфлікту, що триває", - наголошується в повідомленні.

У Білому домі наголосили, що "це були також нерозсудливі кібератаки, які матимуть міжнародні наслідки".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"ДТЕК" заживив насамперед критичну інфраструктуру в Києві, працює над подальшим підключенням споживачів

В Києві через ворожу атаку досі лишаються без енергопостачання майже 3 тис. об’єктів інфраструктури

СБУ завдала серію ударів по місцях базування російської техніки та особового складу

Посли держав G7 на терміновій зустріч з міністром енергетики обговорили нагальні потреби галузі після обстрілів РФ

Кабмін вніс зміни до зразків меморіальних табличок на колумбарних нішах на території НВМК

Аварійні відключення е/е станом на 13:00 зберігаються в Києві та 8 областях, на Чернігівщині тривають погодинні – Міненерго

Потяг Київ–Бухарест попри масовану атаку вирушив у перший рейс

У реєстрі Оберіг 11 жовтня проводитимуться планові технічні роботи, в Резерв+ тимчасово будуть недоступні послуги – Міноборони

Ізюмська громада Харківської області знову зі світлом – МВА

АП ВАКС залишила в силі заочний вирок нардепу Одарченко за спробу підкупу керівництва Мінвідновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА