Інтерфакс-Україна
10:14 19.02.2018

Близько 150 вантажівок не можуть потрапити до РФ з України

1 хв читати
Близько 150 вантажівок не можуть потрапити до РФ з України

Черга вантажівок біля і на території пункту пропуску "Гоптівка" (Харківська обл.) у понеділок сягнула близько 150 автомобілів через те, що російський пункт пропуску "Нехотіївка" з 17 лютого не здійснює пропуск вантажних автомобілів через українсько-російський кордон.

Як повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України, з огляду на цю ситуацію більшість транспортних засобів повертаються в Україну, щоб їхати іншим маршрутом.

"На неодноразові офіційні запити Держприкордонслужби щодо ситуації, яка склалася на кордоні, відповіді від російської сторони не отримано. Як стало відомо від осіб, котрі прямують із Росії, пропуск вантажних транспортних засобів нібито не здійснюється через несправність обладнання для огляду вантажів", - пояснило українське прикордонне відомство.

Держприкордонслужба звертається до водіїв, які мають намір найближчим часом перетнути українсько-російський кордон на цьому напрямку, врахувати цю інформацію і обирати інший маршрут.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА