Інтерфакс-Україна
06:58 20.02.2018

Бойовики 12 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ, загинув один військовослужбовець, четверо поранені

1 хв читати
Бойовики 12 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ, загинув один військовослужбовець, четверо поранені

За минулу добу бойовики 12 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України, внаслідок чого загинув один військовослужбовець, четверо поранені, повідомили в прес-центрі штабу АТО.

"Загалом  за минулу добу ворог провів 12 прицільних обстрілів. Унаслідок вогню агресора, на жаль, загинув один український воїн, один військовослужбовець отримав поранення, ще один наш захисник отримав бойову травму. Крім того, під час виконання бойового завдання, в результаті підриву на невідомому вибуховому пристрої поранення отримали ще двоє українських військових", - сказано в повідомленні на сторінці штабу в Facebook у вівторок вранці.

На Луганському напрямку з гранатометів різних типів і великокаліберних кулеметів, ворог вів вогонь по українських опорних пунктах поблизу н.п. Гладосового, Новолуганського і Світлодарська.

"Понад дві з половиною години з мінометів калібру 82-мм і великого спектра стрілецького озброєння, включаючи гранатомети, загарбники обстрілювали захисників Луганського. Мінометний розрив зафіксовано неподалік Кримського", - сказано в повідомленні.

На Донецькому напрямку ворожа вогнева активність спостерігалася на приморській області української оборони. Зокрема, агресор застосував 120-ти і 82-мм міномети навколо Лебединського, Широкиного і Водяного. Крім того, з мінометів, гранатометів і кулеметів незаконні збройні формування вели вогонь поблизу Пєсков.
 

ОСТАННЄ

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту

Україна та США підтримують ідею перемир’я на Різдво – Зеленський

Зеленський про подальший хід переговорів: команда США проведе консультації з РФ, потім – з Трампом, а потім з командою України, можливо навіть на вихідних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА