Інтерфакс-Україна
13:53 20.02.2018

У Києві активісти націоналістичних сил вшанували пам'ять загиблих під час Революції гідності

1 хв читати

 У Києві активісти націоналістичних сил - ВО "Свобода", "Національного корпусу", "Правого сектора" і "С14" вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, активістів, які загинули під час Революції гідності в 2014 році.

.Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", у вівторок до місць розстрілів активістів на Алеї Героїв Небесної Сотні прийшли близько 50-ти активістів з прапорами своїх об'єднань і державними прапорами України. Вони вшанували пам'ять загиблих хвилинної мовчання та поклали квіти до місць розстрілів.

Після цього біля місця, визначеного під будівництво Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції гідності (навпроти верхнього виходу зі станції метро "Хрещатик") відбулася панахида.

У вівторок удень у центрі столиці не багатолюдно, вул.Хрещатик частково перекрито, на проїжджій частині біля майдану Незалежності встановлено великі фотографії Героїв Небесної Сотні.

Біля стели Незалежності розташовані архітектурні проекти учасників конкурсу з обрання проекту Музею Революції Гідності.

На Інститутській люди запалюють лампади і приносять квіти до місць загибелі учасників Революції Гідності.

Обстановка в центрі Києва спокійна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До України з ТОТ повернули 22-річного хлопця

Польща провела успішні випробування власної суборбітальної ракети

Кількість евакуйованих з прифронтових територій за минулий тиждень становить 2 тис. осіб

Україна отримала від Банку розвитку Ради Європи ще EUR100 млн кредиту на підтримку ВПО

Організовуються додаткові логістичні шляхи до Покровська та Мирнограда - УВ "Схід"

Сі провів телефонну розмову з Трампом

"ДТЕК" за тиждень відновив електрозабезпечення майже 800 тис. абонентів у трьох областях

Свириденко разом із депутатами фракції більшості узгодить кандидатури на посади міністрів юстиції і енергетики – Зеленський

Уряд готує рішення, щоб здешевити природний газ для потреб когенераційних установок - Зеленський

Інформація про нібито підготовку підозри Арахамії чи керівнику САП не відповідає дійсності – СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА