16:58 21.02.2018

Кабмін поклав на ДФС ухвалення рішень про надання розстрочки ПДВ на імпорт обладнання

1 хв читати
Кабмін поклав на ДФС ухвалення рішень про надання розстрочки ПДВ на імпорт обладнання

Кабінет Міністрів поклав на Державну службу (ДФС) ухвалення рішень про надання платнику податків розстрочки податку на додану вартість (ПДВ) при імпорті обладнання.

Це випливає з оприлюдненого на урядовому сайті Порядку надання розстрочки ПДВ на імпортне обладнання для власного виробництва.

Згідно з документом, платник податків для отримання такого розстрочення має подати до митниці, окрім заяви, бізнес-план із описом технологічного процесу та економічними розрахунками очікуваних результатів, а також висновки державних органів та експертних установ і технічну документацію на підтвердження наявності робочих потужностей і приміщень.

ДФС прийматиме рішення про надання такої розстрочки протягом десяти робочих днів з дати надходження заяви за рекомендацією комісії, до складу якої увійдуть керівники різних підрозділів митниці, а також керівник підрозділу аудиту головного управління ДФС області, Києва або Офісу великих платників.

При цьому, якщо заявлена до розстрочки сума ПДВ перевищує 1 млн грн, глава ДФС має узгодити рішення, а термін його прийняття збільшується до 25 днів.

Як повідомлялося, наприкінці 2017 року парламент ввів на 2017-2018 роки можливість 24-місячної розстрочки рівними частинами сплати ПДВ при імпорті обладнання. Кабінет Міністрів затвердив порядок розстрочки на засіданні 7 лютого, проте рішення опубліковано на сайті Кабміну через два тижні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Донецька фільтрувальна станція тимчасово припинить роботу через ремонт

Біля будівлі Кабміну поліція затримала людину в масці та з арсеналом зброї (фото)

ДФС виявила нелегальний міні-НПЗ в Харківській області

"БНК-Україна" відшкодувала до держбюджету 43,4 млн грн збитку, завданого під час її співпраці зі структурами Курченка в 2013 р

Українці відпочиватимуть з 28 червня по 1 липня, субота, 23 червня, є робочою

Київ закликає РФ виконати умову підконтрольності Донецької фільтрувальної станції Україні

Кабмін схвалив проект змін до законодавства щодо забезпечення житлом військових із тимчасово окупованого Донбасу та Криму

Кабмін запропонує ВР встановити персональну відповідальність правоохоронців за незаконні слідчі дії

Кабмін виділив 5,9 млн грн на допомогу сім'ї одного загиблого і 12 учасникам АТО, що отримали інвалідність

Кабмін вніс членів фермерських господарств до переліку платників ЄСВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА