20:04 22.02.2018

Низка положень Меморандуму про співпрацю омбудсменів України і РФ може бути актуалізована до липня

1 хв читати
Низка положень Меморандуму про співпрацю омбудсменів України і РФ може бути актуалізована до липня

Український і російський омбудсмени Валерія Лутковська та Тетяна Москалькова в Женеві в рамках щорічної зустрічі Глобальної мережі національних інституцій з прав людини (GANHRI) обговорили положення Меморандуму про співпрацю та вирішили подумати над актуалізацією деяких його положень.

"Сторони обговорили положення Меморандуму про співпрацю між омбудсменами України і Російської Федерації і дійшли висновку, що загалом він створює необхідну основу для наявних механізмів ефективної взаємодії", - повідомляється на сайті уповноваженого Верховної Ради з прав людини за підсумками зустрічі.

"Ми проаналізували перебіг реалізації Меморандуму про співпрацю та вирішили, що до липня цього року подумаємо над можливою актуалізацією деяких його положень. На сьогодні цей документ відповідає своєї мети і дозволяє нам бути ефективними", - прокоментувала В.Лутковська.

12 липня 2013 року відбулося підписання Угоди про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради з прав людини В.Лутковською і уповноваженим з прав людини в Російській Федерації Володимиром Лукіним.

Нинішній російський омбудсмен Т.Москалькова на початку лютого поточного року заявила про готовність підписати Меморандум про співпрацю з В.Лутковською після досягнення компромісів по його положень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА