Інтерфакс-Україна
20:29 22.02.2018

Залишаються неосвоєними ще 7 млрд грн конфіскованих коштів оточення Януковича

1 хв читати
Залишаються неосвоєними ще 7 млрд грн конфіскованих коштів оточення Януковича

З конфіскованих коштів оточення екс-президента України Віктора Януковича не освоєно 7 млрд грн, повідомив заступник генерального прокурора України Євген Єнін.

"Використання конфіскованих коштів в інтересах народу України є одним з пріоритетних питань Генеральної прокуратури України ... Реалізація проекту із запуску ракети (української крилатої ракети наземного базування, здатної вражати наземні і морські цілі - ІФ), про що відзвітувало Міністерство оборони, стала можливою в тому числі і за рахунок коштів, конфіскованих Генпрокуратурою", - сказав Е.Енін в ефірі "5 каналу" в четвер увечері.

Разом з тим, він підкреслив, що далеко не всі кошти, конфісковані в 2017 році, освоєні належним чином. "Ми постійно знаходимося в комунікації з урядом і міністерствами щодо шляхів використання зазначених коштів", - сказав заступник генпрокурора.

Відповідаючи на питання про те, скільки з конфіскованих коштів ще не освоєно, Е.Енін сказав: "На сьогоднішній день, за моєю інформацією, неосвоєними залишаються близько 7 млрд грн".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп обговорив з Путіним конфлікт Ізраїлю та Ірану, значно менше говорили про війну Росії та України

Макрон закликав Пезешкіана утриматися від ескалації з Ізраїлем

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

Велика Британія перекидає літаки на Близький Схід для підтримки регіональної безпеки – Стармер

Зеленський повідомив про звільнення Андріївки на Сумщині

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

Трамп зацікавлений у якнайшвидшому завершенні війни, водночас Путін готовий продовжити переговори з Україною після 22 червня – помічник Путіна

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА