Інтерфакс-Україна
08:02 23.02.2018

Невідомий мав намір підірвати найбільшу базу Тихоокеанського флоту США

1 хв читати
Невідомий мав намір підірвати найбільшу базу Тихоокеанського флоту США

Керівництво військової бази Кітсап в американському штаті Вашингтон посилило заходи безпеки після піднятої тривоги через чоловіка, який погрожував вибухом на контрольно-пропускному пункті військового об'єкта. Про це йдеться в повідомленні прес-служби бази Кітсап в Facebook.

За версією командування бази, невідомий чоловік під'їхав на джипі до головних воріт і заявив, що у нього на тілі і в машині знаходяться вибухові пристрої. Після цього водій був затриманий, а в'їзд на базу був тимчасово закритий.

Пізніше командувач військової бази Алан Шрейдер заявив, що після перевірки автомобіля саперами ніяких небезпечних пристроїв в ньому виявлено не було, повідомляє видання Kitsap Sun.

Кітсап - найбільша база Тихоокеанського флоту ВМС США. Вона була утворена в 2004 році після злиття військово-морської бази Бремертон і бази підводних човнів Бангор. 
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюють - Терехов

З початку доби Сили оборони відбили 115 ворожих атак - Генштаб

Зеленський: Путін відчуває безкарність і готує ще якісь "відповіді"

Папа Лев XIV розмовляв телефоном з Путіним – прес-служба Ватикану

Вся команда сьогодні провела дуже конструктивний брифінг для сенаторів у Вашингтоні – Єрмак

США не надаватимуть повітряну підтримку європейським силам, які гарантуватимуть безпеку в повоєнній Україні – ЗМІ

Трамп перепостив заклик колумніста WP прийняти закон про руйнівні санкції на РФ як важіль впливу на Путіна

Міноборони не планує продовжувати термін повторної ВЛК для обмежено придатних

Зеленський і президент Фінляндії обговорили дипломатичні можливості

Замість спаленої техніки росіяни завозять на аеродроми цілі літаки, щоб на супутникових знімках не було видно вражених бортів - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА