Інтерфакс-Україна
08:29 24.02.2018

Обвинувальний акт стосовно зловмисниці, яка викрала дитину в Києві, направлено до суду

1 хв читати
Обвинувальний акт стосовно зловмисниці, яка викрала дитину в Києві, направлено до суду

Обвинувальний акт щодо викрадачки дворічної дитини в Києві, спрямований до Оболонського районного суду столиці, повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва.

"Київської місцевою прокуратурою №5 завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 20-річної мешканки Києва за звинуваченням у викраденні малолітньої дитини", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в п'ятницю.

В інформації уточнюється, що інцидент стався 20 жовтня 2017. Зловмисниця таємно викрала з дитячого саду в Оболонському районі Києва двомісячну дитину, яку біля дитячого садка без нагляду залишив батько.

"Наступного дня завдяки допомозі небайдужих громадян і оперативній роботі Оболонського управління поліції крадійка дитини була затримана в селі Новосілки Вишгородського району Київської області. Дитину в задовільному стані повернули рідним батькам", додали в прес-службі. Дії зловмисниці кваліфіковані за ч. 2 ст.146 КК України.

В ході досудового слідства підозрювана повністю визнала свою провину в скоєнні цього злочину. Свій вчинок молода жінка пояснила бажанням залишити дитину собі і видавати його за свою.

Висновком експертизи підозрювана визнана осудною.

"За результатами досудового слідства 22 лютого 2018 обвинувальний акт щодо викрадачки спрямований до Оболонського районного суду м.Києва для розгляду по суті. За вчинене їй загрожує до 5 років позбавлення волі", - підсумували в прокуратурі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

Фрагменти тіл, знайдені на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області, належать 6 людям - прокуратура

Кабмін ухвалив рішення щодо держпідтримки ОСББ та бізнесу - Свириденко

Літній чоловік постраждав унаслідок атаки ворожим FPV-дроном цивільного авто у Запорізькій області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА