Інтерфакс-Україна
14:43 24.02.2018

Авдіївка та 7 сіл Ясинуватського району залишаються без газу через неможливість підключити новий газопровід – "Донецькоблгаз"

2 хв читати
Авдіївка та 7 сіл Ясинуватського району залишаються без газу через неможливість підключити новий газопровід – "Донецькоблгаз"

ПАТ "Донецькоблгаз" повідомляє, що новозбудований газопровід, який має забезпечувати газом місто Авдіївку і сім сіл Ясинуватського району, не пройшов необхідне випробування через падіння тиску.

"Щодо відновлення газопостачання м. Авдіївки і семи сіл Ясинуватського району. Станом на 23.02. 2018 р. Департаментом розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації та Генпідрядником будівництва – ТОВ «Теплоенерго-комплект» було проведено продувку, заповнення та випробування новозбудованого газопроводу від ГРС смт. Очеретине до м. Авдіївка. Газопровід необхідного випробування не пройшов через наявне падіння тиску", – йдеться в повідомленні на сайті "Донецькоблгазу".

Таким чином, зазначили у ПАТ, газопостачання споживачів Авдіївки і семи сіл Ясинуватського району є неможливим через загрозу життю та здоров'ю населення.

Як повідомлялося, в червні 2017 року поблизу Авдіївки внаслідок ворожих обстрілів був пошкоджений газопровід, близько 22 тис. жителів залишилося без газопостачання.

18 серпня почалося будівництво підвідного газопроводу високого тиску від смт Очеретине до Авдіївки, завдяки якому можна буде подавати газ з підконтрольної Києву території, як в Авдіївку, так і в ще 7 навколишніх селищ (Красногорівку, Ласточкине, Орлівку, Тоненьке, Водяне, Первомайське та Нетайлове).

У січні поточного року голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, після яких можна закачувати газ і починати підключення будинків.

На початку лютого П.Жебрівський заявив, що ПАТ "Донецькоблгаз" саботує подачу газу населенню Авдіївки і семи селищам Ясинуватського району, він звернувся до генерального прокурора та глави Служби безпеки України з проханням про правову оцінку дій облгазу.

У свою чергу, в ПАТ "Донецькоблгаз" заявили про непрозору процедуру відбору генерального підрядника будівництва нового підводного газопроводу і нагадали про своє рішення взяти участь у будівництві газопроводу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

САП підтвердила внесення повної застави за ексголову Хмельницької МСЕК Крупу

Албанія стала першою країною у світі, де з'явився ШІ-міністр

Житель Успенівки Запорізької області загинув після російського авіабомбардування

Помер 1 з 5 постраждалих внаслідок атаки ворожим дроном цивільного авто в Благодатівці Куп'янского району

Генштаби збройних сил Польщі та України поглиблюють співпрацю, зокрема у боротьбі з безпілотниками

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА