21:50 25.02.2018

До полудня понеділка планується відновити теплопостачання у всіх житлових будинках Харкова

2 хв читати
До полудня понеділка планується відновити теплопостачання у всіх житлових будинках Харкова

Школи і дитячі садки, що залишилися в неділю без тепла через аварії на теплотрасах у Харкові, в понеділок будуть працювати в штатному режимі, повідомив перший заступник міського голови Ігор Терехов.

"У нас на території, де було відключення, 10 шкільних і дошкільних установ (школи і дитячі садки). Ми розраховуємо, що не будемо припиняти заняття завтра, тому що з урахуванням теплового режиму, який зараз має місце в цих навчальних закладах, і того, що будемо набирати температурний режим, то ми виходимо на нормальний температурний режим для того, щоб не припиняти заняття", - сказав І.Терехов журналістам у неділю ввечері.

За його словами, планується, що до ранку тепловики закінчать заміну ділянки теплотраси, де утворилася тріщина.

"Нам, нарешті, вдалося уточнити чітко, де у нас порив на тепловій трасі, там утворилася тріщина близько півтора метри довжиною. Ми прийняли зараз рішення, що повністю будемо міняти цю ділянку теплотраси. Роботи будуть вестися, починаючи з цієї хвилини і до того, як ми закінчимо. Орієнтовно ми думаємо ці роботи завершити до ранку", - сказав І.Терехов.

Він повідомив, що до середини понеділка планується відновити подачу тепла в усі житлові будинки, які постраждали внаслідок аварії.

"Зараз повністю за допомогою резервної гілки теплоносій поданий до Немишлянського району. Насамперед будемо підключати (вже зараз відбувається підключення) лікарняний комплекс, пологовий будинок. Окрім того, будемо поступово запускати дитячі садки і школи. Що стосується Індустріального району, ви знаєте, вже запуск йде, школи підключені, дитячий садок підключений. Підключаємо поступово житловий фонд, і я думаю, якщо все піде саме так, як ми плануємо, то вже завтра до полудня всі 81 житловий будинок будемо з теплом", - сказав І.Терехов.

Як повідомлялося, через аварії на магістральній тепломережі в суботу і в ніч на неділю в Харкові залишилися без опалення більше 650 житлових багатоквартирних будинків і об'єктів соцсфери. Станом на 7:00 неділі без тепла залишалися 144 об'єкта житлової та соціально-побутової сфери (відновлено 522) у двох районах міста, а саме:129 будинків (відновлено 476), 7 дитячих садків (відновлено 14), 5 лікувальних установ (відновлено 9) і 3 школи (відновлено 23).

У неділю вдень заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуард Кругляк і перший заступник глави ДСНС України Олег Мельчуцький вилетіли до Харкова для координації робіт з ліквідації наслідків аварії на системах теплопостачання.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА