17:19 26.02.2018

Суд Лондона у вівторок проведе засідання у справі ПриватБанку проти Коломойського і Боголюбова - порядок денний

2 хв читати
Суд Лондона у вівторок проведе засідання у справі ПриватБанку проти Коломойського і Боголюбова - порядок денний

Високий суд Лондона (Велика Британія) 27 лютого проведе засідання за позовом ПриватБанку (Київ) проти його колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, а також пов'язаних із ними компаній, повідомляється в порядку денному засідань суду.

Засідання призначене на 10:30 за лондонським часом. Суддею в процесі є Джоанна Сміт (Joanna Smith QC).

Як повідомлялося, залучена владою України в 2017 році компанія Kroll за підсумками форензик аудиту ПриватБанку підтвердила, що фінзаклад до його націоналізації був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, що призвело до збитків щонайменше в $5,5 млрд.

ПриватБанк у грудні 2017 року подав позов до Високого суду Лондона проти І.Коломойського, Г.Боголюбова, а також компаній Teamtrend Ltd., Trade Point Agro Ltd., Collyer Ltd., Rossyan Investing Corp., Milbert Ventures Inc. та ZAO Ukrtransitservice Ltd., які імовірно належать їм або перебувають під їхнім контролем.

Позивач добився, що суд як запобіжний захід видав наказ про всесвітній арешт активів екс-власників банку І.Коломойського та Г.Боголюбова і зазначених шести компаній на суму понад $2,5 млрд.

Суд при цьому зобов'язав І.Коломойського та Г.Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь у розгляді справи.

Раніше ці компанії фігурували в постановах Печерського райсуду Києва від 29 липня 2016 року, якими передбачається арешт низки рахунків у кіпрській філії найбільшого в Україні ПриватБанку у рамках розслідування про заволодіння кредитами рефінансування Національного банку України на суму 19 млрд грн.

Згідно з постановами суду, посадові особи ПриватБанку видали кредити в сумах від $18 млн до $73 млн 42 підконтрольним підприємствам під заставу майнових прав на товар. Після цього ці компанії уклали угоди (здійснивши 100-відсоткову передоплату) з метою одержання товарів, перерахувавши зазначені грошові кошти на рахунки нерезидентів: Teamtrend Ltd., Trade Point Agro Ltd., Collyer Ltd., Rossyan Investing Corp, ZAO Ukrtransitservice Ltd., Milbert Ventures Inc.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА