Інтерфакс-Україна
06:58 27.02.2018

Закон про Антикорупційний суд може бути прийнятий в першому читанні вже на цьому тижні

2 хв читати
Закон про Антикорупційний суд може бути прийнятий в першому читанні вже на цьому тижні

Голова Верховної Ради Андрій Парубій припускає, що законопроект про створення Антикорупційного суду може бути прийнятий вже на поточному пленарному тижні.

"Завтра першим питанням буде формування порядку денного на цю сесію, і там серед питань, що включаються до порядку денного, є і створення Антикорупційного суду. І навіть якщо не проголосують за порядок денний, я буду окремим питанням виносити включення до порядку денного питання про Антикорупційний суд", - сказав він в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

А.Парубій зазначив, що включення законопроекту до порядку денного дасть можливість для розгляду його на профільному комітеті. "Я відразу дам доручення профільному комітету негайно розглянути законопроект про Антикорупційний суд. І якщо ми в середу отримаємо рішення комітету, то у нас з'являється можливість навіть у четвер окремим голосуванням поставити його на розгляд і проголосувати в першому читанні", - припускає він.

Спікер зазначив, що до другого читання будуть подаватися правки, йтимуть дискусії за рекомендаціями Венеціанської комісії. "Зокрема, буде дискусія про зменшення вимог до суддів. Тому що, виходячи з того, що пропонується зараз, ми просто можемо не набрати цих суддів. Потрібно також визначити мінімальну кількість суддів, необхідних для роботи суду", - зазначив він.

А.Парубій вважає, що до початку травня є всі необхідні передумови, щоб Антикорупційний суд був створений, з дотриманням усіх регламентних процедур.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Миколаїв у Римі підписав угоду про побратимство з муніципалітетом Барі

Кількість постраждалих у Львові зросла до дев'яти людей

Літак Ан-124 "Руслан" "Авіаліній Антонова" перелетів з Києва до Лейпцигу та пройде сертифікаційне випробування

Депутати "ЄС" та "Голосу" зареєстрували постанову з вимогою виконати норми закону і призначити керівника БЕБ - Железняк

Окупанти обстріляли центр Слов'янська, загинув цивільний

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

ГУР: Спецслужби Кремля в операціях проти України поновили "байку про "червону ртуть", яку використовували їх попередники часів СРСР

Київ вже у кінці липня отримає перші системи далекобійного озброєння - керівник Спецштабу з питань України в ЗС ФРН

Сибіга висловився за нові санкції США та їх синхронізацію з 18-й санкційним пакетом ЄС

Донеччина: загинули четверо цивільних, зазнали поранень шестеро - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА