10:53 01.03.2018

Прокопів подав у відставку

Прокопів подав у відставку

Заступник міністра енергетики і вугільної промисловості України Ігор Прокопів написав заяву про відставку, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" радник глави Міненерговугілля Максим Білявський.

За його словами, І.Прокопів планує зайнятися політикою, стати народним депутатом.

Як повідомлялося, І.Прокопів з серпня 2014 року до березень 2017 року обіймав посаду президента "Укртрансгазу" (УТГ).

У вересні 2016 року почалася активна фаза протистояння між керівництвом "Нафтогазу" і "Укртрансгазу", коли Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) перебрало на себе функції з управління УТГ щодо зміни правління і наглядової ради компанії, а також затвердження його фінплану а інвестпрограми , тоді як раніше це входило до компетенції правління "Нафтогазу України".

За словами І.Прокопіва, ініціатива щодо зміни перепідпорядкування оператора ГТС з НАК на МЕРТ належала йому, оскільки у керівництва НАК і УТГ різне бачення майбутнього оператора щодо бізнесів з управління магістральними газопроводами, ПСГ і сервісними службами, а також на обсяги закупівель обладнання для виробничих потреб.

У середині лютого 2017 року правління НАК "Нафтогазу України" за погодженням із наглядовою радою відсторонило його від обов'язків президента "Укртрансгазу", а в середині березня - проголосувало за відставку. Уже в квітні І.Прокопіва було призначено заступником глави Міненерговугілля.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА