13:15 01.03.2018

Гройсман прогнозує формування наглядових рад ще в низці компаній протягом 2-3 місяців

1 хв читати
Гройсман прогнозує формування наглядових рад ще в низці компаній протягом 2-3 місяців

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прогнозує формування наглядових рад ще в низці державних компаній протягом 2-3 місяців.

"Ми прийняли рішення, і я вдячний міжнародним партнерам: вони допомогли прийняти якісне рішення - формування нової наглядової ради НАК "Нафтогаз", що нещодавно розпочала виконання своїх обов’язків. Ми підемо таким самим шляхом у створенні інших наглядових рад", - сказав В.Гройсман під час інвестиційної конференції Dragon Capital в четвер у Києві.

Він вважає, що протягом 2-3 місяців буде сформовано ще кілька наглядових рад у держпідприємствах.

"Третю наглядову раду, який ми створимо, - це наглядова рада "Української залізниці", дуже важливої компанії. І підемо далі для того, щоб за кілька місяців запропонувати створення належних і таких, що викликають довіру, наглядових рад, які будуть вводити абсолютно нові принципи корпоративного управління в державних компаніях", - наголосив прем'єр.

Водночас В.Гройсман зазначив, що найкращим варіантом все-таки залишається конкурентна приватизація.

"У березні місяці ми змінимо систему добору вже і рад, і відбору. Ми працюємо з групою наших стратегічних радників для того, щоб змінити взагалі систему управління процесами приватизації та корпоратизації. У березні ми запропонуємо нову модель, що буде достатньо ефективною", - додав прем'єр-міністр.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА