Інтерфакс-Україна
19:02 01.03.2018

Прокуратура оскаржить запобіжний захід екс-виконавчому директору ДП "Артемсіль" та вимагатиме взяти його під варту

2 хв читати
Прокуратура оскаржить запобіжний захід екс-виконавчому директору ДП "Артемсіль" та вимагатиме взяти його під варту

Прокуратура Донецької області категорично не погоджується з рішенням Краматорського міського суду, яким колишньому виконавчому директору державного підприємства "Артемсіль" обрано запобіжний захід у вигляді застави в сумі 1 млн грн, і подаватиме апеляцію.

"Наразі прокуратура готує апеляцію, в якій вимагає взяти підозрюваного під варту з можливістю внесення застави в сумі 30,5 млн грн", - повідомили в четвер в прес-службі прокуратури Донецької області.

У відомстві нагадали, що слідчий відділ прокуратури Донецької області повідомив про підозру в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч.2 ст. 367 КК України, колишньому виконавчому директору ДП "Артемсіль".

"Під час досудового розслідування встановлено, що в грудні 2014 року колишній чиновник, усупереч своїм службовим обов'язкам, без відповідного погодження з посадовими особами інших структурних підрозділів підприємства, використовуючи службове становище, перерахував на депозитний рахунок АТ "Банк "Фінанси та Кредит" гроші ДП "Артемсіль" у сумі $1,2 млн за договором банківського вкладу. Вказаний договір був укладений без нагальної необхідності для підприємства", - зазначили в облпрокуратурі.

Досі грошові кошти банком не повернуті через те, що фінансова установа перебуває в стадії ліквідації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

"Окрім того, у березні 2015 року екс-виконавчий директор ДП "Артемсіль" уклав договір із товариством з обмеженою відповідальністю на постачання фероціаніду калію та перерахував на рахунок ТОВ понад 4,7 млн грн. Слідством встановлено, що фероціанід калію закуплено у ТОВ за значно завищеною ціною, чим спричинено матеріальну шкоду державному підприємству на загальну суму понад 1,7 млн грн. Досудове розслідування триває", - додали в прокуратурі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Херсоні внаслідок російського удару загинула жінка

Голова комітету Ради Бабак: Встановлення пропускних рамок у закладах освіти може сприяти підвищенню безпеки

Комітет нацбезпеки не підтримав включення до порядку денного сесії Ради звільнення голови СБУ Малюка – нардеп Фріз

В Україні 405 тис. га лісів потребують розмінування, у 2026 році на Київщині очистять 45 га

Міносвіти 3,8 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону представниками закладів освіти у 2025р.

Нацполіція: директору будівельної компанії на Херсонщині повідомлено про підозру у привласненні 5 млн грн на укриття

У застосунку "Київ Цифровий" проходить опитування про найменування 4 скверів столиці

Прем’єр Нідерландів: Протестувальники в Ірані заслуговують на нашу підтримку

Освітній омбудсмен про напад в київській школі: Заклади освіти мають бути безпечним простором для дітей і педагогів

НАЗЯВО і Міносвіти: у 2025 році плагіат виявлено в 10 дисертаціях, 8 осіб позбавлено наукових ступенів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА