Інтерфакс-Україна
20:05 02.03.2018

У Києві наступного тижня не працюватимуть школи, профліцеї та університет Грінченка

1 хв читати
У Києві наступного тижня не працюватимуть школи, профліцеї та університет Грінченка

З 3 по 7 березня 2018 року включно будуть припинені заняття в київських школах, професійних ліцеях та Київському університеті імені Бориса Грінченка, повідомляє департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Як повідомляється на офіційному інтернет-порталі КМДА в п'ятницю, таке рішення було прийнято в зв'язку з рішенням Кризового комітету при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації.

"Нагадуємо, що 8 і 9 березня 2018 у відповідності з постановою Кабінету міністрів України - святкові дні", - додали в КМДА.

Як повідомлялося, Міністерство освіти і науки України рекомендувало всім навчальним закладам призупинити роботу до 7 березня включно з метою економії споживання газу і забезпечення належних умов для навчання.

У міністерстві зазначили, що до навчальних закладів, яким рекомендовано призупинити роботу, відносяться також заклади професійно-технічної освіти, про які не згадано в рішенні кризового комітету Міненерговугілля.

Міністерство також звернуло увагу, що рішення про призупинення роботи вузів приймають самі заклади в межах своєї автономії.

Відповідні рішення також повинні прийняти і органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші навчальні заклади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: В операції у Покровському районі втрати ворога досягли 14 тис. осіб, ЗСУ звільнили 182,8 кв. км території

Удари Росії по енергооб’єктах України підтвердили важливість децентралізації енергосистеми – посол ЄС

"Харківобленерго" підтвердило введення обмежень для промисловості з 16:00, аварійні відключення в області скасовані

Україна та Польща підписали лист про наміри щодо співпраці у сфері ОПК

Шмигаль про підсумки "Рамштайн": Партнери зробили нові внески в PURL на суму щонайменше $422 млн

Аварійні відключення скасовано в Києві та низці областей, на Прикарпатті підтвердили введення графіків для промисловості

Менше 1% підручників залишилося доставити до шкіл

Міносвіти проводить опитування про використання освітніх технологій

РФ змінила тактику щодо енергетики й намагається повністю її знищити – глава "Укренерго"

Посадовець ДПСЗ за $36 тис. обіцяв посприяти виключенню військовозобов’язаного з обліку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА