Інтерфакс-Україна
15:01 03.03.2018

Зіткнення під Радою: 11 активістів Руху "Визволення" в лікарні

1 хв читати

11 учасників Руху "Визволення", постраждалих при ліквідації правоохоронцями в суботу наметового містечка біля Верховної Ради України в Києві, перебувають у лікарні.

Найбільше постраждали жінки і пенсіонери, які прийшли підтримати наших активістів. Серед тих, хто дістав травми, 11 учасників Руху "Визволення", які зараз перебувають у лікарнях", - зазначено в повідомленні руху в соцмережі Facebook.

Крім того, повідомляється, що з Печерського і Шевченківського районних відділів поліції м.Києва відпускають 131 активіста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ліквідовано підполковника російського ОМОНу, причетного до воєнних злочинів на Київщині, – ГУР МОУ

Суд відмовив УПЦ (МП) у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Церкви

СБУ розслідує 85% усіх злочинів, які РФ вчинила в Україні з початку повномасштабної війни

DeepState повідомляє про масовану інфільтрацію противника в Покровську

Партизани підірвали колії та пустили військовий потяг окупантів під укіс на ТОТ Запорізької області - ГУР

Голову фінкомітету Ради Гетманцева звинувачують у плагіаті в дисертації

ППО знешкодила вночі 93 з 126 ворожих дронів, є влучання на 10 локаціях

Генпрокурор Кравченко підтвердив оголошення підозри Труханову

Четверо людей постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Хафер залишився головою оновленої наглядової ради "Укрзалізниці", його заступником став ексдепутат Лещенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА