Інтерфакс-Україна
15:13 03.03.2018

Затриманих біля Ради активістів відпускають, заяву журналіста про застосування газового балончика перевірятимут

1 хв читати
Затриманих біля Ради активістів відпускають, заяву журналіста про застосування газового балончика перевірятимут

Більшість затриманих під час ліквідації правоохоронцями наметового містечка біля будівлі Верховної Ради в Києві і доправлених до Печерськоо районного управління поліції відпустили, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в головному управлінні Національної поліції в м.Києві.

У главку уточнили, що на чотирьох осіб, доправлених до Печерського райуправління поліції, складено адміністративні протоколи.

Крім того, за інформацією поліції, з Печерського райуправління поліції почали відпускати затриманих, однак точного кількості наразі немає.

Також агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що до поліції надійшла заява від журналіста "Радіо Свобода", проти якого, за його словами, правоохоронці застосували газовий балончик.

У главку поінформували, що цю інформацію перевірятимуть, і, у разі підтвердження, діям правоохоронців буде надано відповідну правову оцінку.

Як повідомлялося, вранці в суботу, 3 березня, під час проведення слідчих дій в наметовому містечку біля Верховної Ради поліція вилучила предмети, схожі на гранати, а саме: 9 гранат РГД-5, "коктейлі Молотова" і 5 димових мін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внесення частини застави за Чернишова було особистим рішенням співробітниці DIM - пресслужба компанії

Літак Зеленського здійснив посадку в Данії

Прокуратура зобов’язала підприємця знести самовільно зведені будиночки на Деснянських луках біля Троєщини

Дві волонтерки УЧХ отримали найвищі міжнародні нагороди для медиків

Директор фірми, яка внесла частину застави за Чернишова, заявив журналістам, що вперше про це чує

США переглянули поставки зброї не лише для України, стверджують у Білому домі - ЗМІ

До ЄРДР внесено кримінальну справу щодо інциденту на трасі М-06 на Житомирщині

Україна добилася збільшення потужності перетину для експорту е/е з 650 МВт до 900 МВт

Російські склади боєприпасів знищені на Донеччині біля Харцизька - СБУ

Понад 5 тисяч осіб отримали знання з першої психологічної допомоги в межах проєкту УЧХ та EU4Health

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА