Інтерфакс-Україна
14:18 06.03.2018

У центрі Києва автомобіль поліції, що їхав у кортежі, збив чоловіка похилого віку, його госпіталізували

1 хв читати

У Печерському районі Києва автомобіль поліції під час руху в кортежі, який супроводжував особу, що має держохорону, збив пішохода похилого віку, що раптово вийшов на проїжджу частину вулиці, внаслідок чого постраждалий отримав низку травм і був доставлений до лікарні, повідомляє відділ комунікації столичної поліції.

"Автопригода сталася в Печерському районі Києва на перехресті вулиць Шовковичної та Інститутської: службовий автомобіль поліції під час руху в кортежі, який супроводжував людину, щодо якої здійснюється державна охорона, збив пішохода: чоловік раптово вийшов на проїжджу частину вулиці на заборонний сигнал регулювальника", - йдеться в оприлюдненому у вівторок повідомленні.

У столичному главку поліції зазначили, що правоохоронці, які перебували в автомобілі, одразу надали постраждалому першу медичну допомогу і викликали лікарів. Чоловіка, 1930 р. н., доправили до лікарні.

"За попередньою інформацією лікарів, у постраждалого - перелом ноги і струс головного мозку", - поінформували у відомстві.

Нині на місці події працюють патрульні поліцейські, слідчі Головного управління Національної поліції в місті Києві та працівники прокуратури. Встановлюють усі обставини ДТП.

У повідомленні не уточнюється, кого саме супроводжував кортеж.

Водночас інтернет-видання "Українська правда" з посиланням на власні джерела пише, що автомобіль поліції був у кортежі президента України Петра Порошенка.

Агентство "Інтерфакс-Україна" наразі не має підтвердження цієї інформації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Науседа й Штайнмаєр обговорили оборонну співпрацю та підтримку України

Трамп має намір оголосити в понеділок 60-денне перемир'я між Ізраїлем і Хамас у разі успішних переговорів - ЗМІ

Троє мирних мешканців постраждали внаслідок російських обстрілів Купʼянська - прокуратура

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Сили оборони відбили з початку доби 149 ворожих атак - Генштаб

Сибіга закликав партнерів інвестувати в інноваційні українські технології

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Одна людина загинула й одну – поранено внаслідок атаки російських БпЛА на Суми - МВА

Папа Лев XIV закликав молитися за мирний діалог - ЗМІ

З початку літа через обстріли агресора поранені 6 медиків екстренки, пошкоджені 24 автомобілі швидкої – МОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА