Інтерфакс-Україна
19:07 06.03.2018

В Україні зберігається ризик внутрішніх криз, що можуть бути використані Росією

1 хв читати
В Україні зберігається ризик внутрішніх криз, що можуть бути використані Росією

В Україні все ще зберігається ризик виникнення внутрішніх криз, якими може скористатися Росія, щоб підірвати прозахідну спрямованість Києва, заявив у вівторок глава Національної розвідки США Ден Коутс.

"Україна залишається під ризиком внутрішніх криз, які Росія може використовувати для підриву прозахідної орієнтованості Києва. Ці фактори будуть загрожувати економічному відновленню України, яке  зароджується, і потенційно вести до зміни її зовнішньої політики, що в подальшому загострить напруженість між Росією і Заходом", - зазначив Д. Коутс, доповідь якого опублікована на сайті сенатського комітету у справах збройних сил.

У ній наголошується, що зрушень у вирішенні конфлікту в східній частині України, ймовірно, поки що не буде. "Росія продовжить свою військову, політичну та економічну кампанію з дестабілізації проти України, щоб загнати в безвихідь і там де це можливо, підривати зусилля Києва щодо інтеграції з ЄС і зміцненню зв'язків з НАТО", - прогнозує документ.

Д.Коутс також висловив припущення, що "Росія продовжить роботу над підривом західної єдності в питанні санкцій і підтримки Києва".

При цьому в доповіді наголошується, що "Москва справляється з наслідками санкцій в їх нинішньому вигляді".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Центрі соціальної адаптації в Чернігівському районі сталася пожежа, поліція розшукує трьох його мешканців

Росія спрямувала БПЛА на тепловоз у Запоріжжі, постраждалих немає

Більше половини українців проти відмови від територій за гарантії безпеки – КМІС

"Укрзалізниця" повідомила про рух поїздів у зонах підвищеного ризику станом на 2 лютого

ПС ЗСУ: 157 ворожих БпЛА знешкоджено, є влучання балістики та 12 безпілотників

Облрада: Удари по трасах за Павлоградом та атаки на Тернівку не випадкові - загроза для людей і економіки Дніпропетровщини

Генштаб зафіксував впродовж доби 179 бойових зіткнень

Трамп заявив, що може "врятувати" ООН від фінансового колапсу, однак не підтвердив, чи США сплатять заборгованість

Ворог завдав удари по 35 населених пунктах Запорізької області, поранено 10 людей - ОВА

У січні окупанти захопили майже вдвічі менше території, ніж у грудні - 245 кв. км - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА