Інтерфакс-Україна
20:08 06.03.2018

Трамп знайшов пояснення низьким рейтингам "Оскара"

1 хв читати
Трамп знайшов пояснення низьким рейтингам "Оскара"

Президент США Дональд Трамп прокоментував підсумки церемонії вручення премії "Оскар". "Церемонія "Оскар" з гіршим рейтингом в історії. Проблема в тому, що у нас більше не залишилося зірок, окрім вашого президента (жарт, звичайно ж)", - написав він на своїй сторінці в Twitter.

Телевізійний рейтинг церемонії в цьому році виявився найбільш низьким за всю історію. За даними Nielsen, в цьому році "Оскар" подивилися 26,5 млн телеглядачів, а торішню церемонію - 33 млн чоловік. У компанії підкреслили, що вперше церемонія вручення премій зібрала біля екранів телевізорів менше 30 млн осіб.

У ніч на 5 березня в Лос-Анджелесі відбулася 90-а церемонія вручення премії "Оскар". Приз за кращий фільм отримала картина Гільєрмо дель Торо "Форма води". У стрічки, крім головної нагороди, ще три "Оскара". Гільєрмо дель Торо став кращим режисером. "Оскари" фільм взяв також в категоріях "Кращий саундтрек" і "Кращий дизайн фільму".

Кращою актрисою стала Френсіс Макдорманд за головну роль у фільмі "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі". "Оскар" за кращу чоловічу роль отримав Гарі Олдман за роль Вінстона Черчилля у фільмі "Темні часи".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарських компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА