Інтерфакс-Україна
11:29 07.03.2018

В Австралії знайшли найдавніше відоме людству повідомлення у пляшці

1 хв читати
В Австралії знайшли найдавніше відоме людству повідомлення у пляшці

На австралійському пляжі в 180 км від міста Перт місцева мешканка Тоня Ілман під час прогулянки знайшла пляшку, в якій була записка датована ХІХ століттям. Про це повідомляє ABC News.

"Записка була написана 12 червня 1886 року. У ній повідомлялося, що вона викинута за борт з німецького парусного барка "Паула", який знаходився в 950 км від узбережжя Квінсленда", - йдеться в повідомленні.

 

Це найдавніше відоме людству повідомлення з пляшки у світі. На друге місце знахідка змістила 108-літній лист.

Згідно з істориками, такі пляшки тисячами викидали з бортів кораблів у період з 1864 по 1933 роки для дослідження океанічних течій.

Тоня Ілман позичила свою знахідку в музей для показу протягом наступних двох років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБС знищили РЛС і ще два ЗРК в тилу окупантів

Артінсталяцію про приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС відкрили на київському вокзалі

До 17 січня у Києві та області очікується зимова погода - Укргідрометцентр

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді звільнити міністра оборони Шмигаля - Фріз

На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі

В Херсоні внаслідок російського удару загинула жінка

Голова комітету Ради Бабак: Встановлення пропускних рамок у закладах освіти може сприяти підвищенню безпеки

Комітет нацбезпеки не підтримав включення до порядку денного сесії Ради звільнення голови СБУ Малюка – нардеп Фріз

В Україні 405 тис. га лісів потребують розмінування, у 2026 році на Київщині очистять 45 га

Міносвіти 3,8 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону представниками закладів освіти у 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА