Боєць ЗСУ дістав поранення внаслідок обстрілу бойовиками позицій біля Красногорівки

На лінії зіткнення сторін на Донбасі в середу знову не спостерігалося повного припинення вогню, оскільки бойовики продовжують порушувати перемир'я, внаслідок чого дістав поранення військовослужбовець Збройних Сил України, повідомляє прес-центр штабу АТО.
"Від початку доби зафіксовано один обстріл позицій наших захисників. На донецькому напрямку противник зі стрілецької зброї вів вогонь біля Красногорівки. Внаслідок обстрілу поранення дістав військовослужбовець Збройних Сил України", - йдеться у зведенні станом на 18.00 середи, оприлюдненому на сторінці прес-центру штабу АТО в соцмережі Facebook.
На інших ділянках фронту порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.
"Наші військовослужбовці, які виконують завдання на першій лінії оборони, перебувають на своїх постах, зміцнюють позиції та спостерігають за противником", - поінформували в штабі АТО.