08:48 09.03.2018

9 березня тимчасово скасовані зупинки тролейбусів та автобусів на б-рі Т. Шевченка і вул. Володимирській

1 хв читати
9 березня тимчасово скасовані зупинки тролейбусів та автобусів на б-рі Т. Шевченка і вул. Володимирській

На час проведення урочистих заходів в центральній частині столиці частково буде перекрито рух транспорту на вул. Володимирській, б-рі ​​Т. Шевченка і вул. Терещенківській, повідомили в Київській міській державній адміністрації.

"9 березня тимчасово скасовані в обох напрямках зупинки тролейбусних маршрутів №№ 5, 8, 9, 17 і автобусних маршрутів № 21, № 114, № 118 на б-рі Т. Шевченка і вул. Володимирській. Обмеження діятиме в зв'язку з проведенням урочистих заходів в центральній частині міста і перекриттям руху транспорту на вул. Володимирській (від вул. Льва Толстого до б-ру Т. Шевченка), б-рі ​​Т. Шевченка (від вул. Володимирської до вул. Пушкінської), вул. Терещенківської (від вул. Л. Толстого до вул. Б. Хмельницького)", - йдеться в повідомленні на сайті мерії з посиланням на КП "Київпастранс".

В інформації уточнюється, що з 7:00 і до завершення заходів скасовані зупинки: тролейбусних маршрутів №№ 5, 8, 9, 17 - зупинка "Ст. М. "Університет" на вул. Володимирській; автобусних маршрутів № 24, № 114, № 118 і тролейбусних №№ 5, 8, 9, 17 - зупинка "вул. Володимирська" на б-р Т. Шевченка в обох напрямках; автобусних маршрутів № 24, № 114, № 118 - зупинка "б-р Т. Шевченка" в напрямку залізничного вокзалу.
 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА