Інтерфакс-Україна
09:24 09.03.2018

У київському парку Шевченка відбувається мітинг за відставку діючої влади

1 хв читати
У київському парку Шевченка відбувається мітинг за відставку діючої влади

Близько 200 людей проводять мітинг у п'ятницю вранці в парку Тараса Шевченка в центрі Києва, вимагаючи відставки нинішньої української влади.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", біля підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку активісти руху "Рух нових сил" розгорнули банери з вимогою імпічменту президента, відставки генпрокурора та створення Антикорупційного суду.

Серед мітингувальників - представники ветеранських організацій у камуфляжній формі, а також націоналісти з Державними Прапорами України.

Усі охочі мають можливість озвучити свою позицію за допомогою мікрофону, який встановлено біля підніжжя пам'ятника.

Присутні чекають на главу держави Петра Порошенка, який традиційно в день народження Великого Кобзаря покладає квіти до його пам'ятника.

На прилеглій до парку території спостерігається значна кількість правоохоронців. Із чотирьох сторін парку встановлено рамки металошукачів, у охочих пройти до парку вимагають документи працівники управління державної охорони.

Обстановка в парку і навколо нього спокійна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вкотре обстріляли населені пункти України, є жертві та потерпілі

Дрони "Альфи" СБУ за минулий рік уразили 15 авіабортів РФ на п'яти ворожих аеродромах

Мультидисциплінарні групи для допомоги вразливим категоріям запрацювали в Деснянському районі Києва - Мінсоцполітики

Генштаб зафіксував впродовж доби 105 бойових зіткнень

ВАКС скасував виправдання керівника держпідприємства, засудженого за зловживання на будівництві доріг на Полтавщині

В Одеському порту зруйновано логістичні елементи, пошкоджено ангари та локомотив через атаку БпЛА – Кулеба

Внаслідок ворожої атаки на порт "Південний" пошкоджено об’єкти виробничої та залізничної інфраструктури - АМПУ

ПС ЗСУ: вночі знешкоджено 103 БпЛА, зафіксовано влучання балістики та 36 ударних безпілотників

США повідомили Україні, що вона має погодити мирну угоду з РФ для отримання гарантій безпеки

Генштаб зафіксував впродовж доби 105 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА