16:13 09.03.2018

У "справі Рубана" будуть ще фігуранти - глава СБУ

2 хв читати
У "справі Рубана" будуть ще фігуранти - глава СБУ

Глава Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що в кримінальному провадженні стосовно керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана будуть й інші фігуранти, докази буде надано після оголошення підозр.

"Він (В.Рубан - ІФ) просто виконавчий механізм у чужих руках", - сказав В.Грицак журналістам у Києві в п'ятницю, говорячи про роль В.Рубана в підготовці терактів.

"Повірте, у нас є ще багато доказів, які нами будуть подані тоді, коли ми будемо оголошувати підозри черговим фігурантам. До того часу я не можу назвати ці докази", - сказав глава СБУ, відповідаючи на запитання про те, чи є докази того, що планувалися масштабні теракти в центрі Києва.

В.Грицак не назвав імена тих, хто ще може бути причетний до цієї схеми.

Крім того, він повідомив, що В.Рубана затримали в районі КПВВ "Майорськ".

Раніше в суботу повідомлялося, що до суду з обрання запобіжного В.Рубану заходу прийшла народний депутат Надія Савченко. Журналісти попросили Н.Савченко прокоментувати інформацію про те, що серед підозрюваних фігурує її помічник-консультант Олег Мезенцев. Народний депутат заявила, що має намір його звільнити. "Він (О.Мезенцев) досі є моїм помічником. Олег їздив до мене до російських судів. Я подивилася, почитала той список. Я зрозуміла, що вони записали туди всіх тих, хто знав Рубана, - до цього списку підозрюваних. Олег написав заяву на звільнення, тому що знайшов роботу. Я мала звільнити його з понеділка, що і зроблю", - сказала Н.Савченко.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА