Інтерфакс-Україна
08:37 10.03.2018

У США заарештували військовослужбовця, який погрожував убити віце-президента Пенса

1 хв читати
У США заарештували військовослужбовця, який погрожував убити віце-президента Пенса

Суд штату Пенсільванія засудив до шести місяців тюремного ув'язнення 23-річного військовослужбовця Національної гвардії США Вільяма Дунбара, який погрожував вбивством віце-президенту Майку Пенсу. Про це повідомляє Associated Press.

За даними агентства, після виходу з в'язниці Дунбар чоловікові доведеться ще півроку провести під домашнім арештом, а також пройти курс психологічного лікування.

Дунбар був заарештований у вересні минулого року. Через три місяці гвардієць визнав свою провину в тому, що поширював погрози на адресу Пенса під час його візиту в Пенсільванію, присвяченому річниці терактів 11 вересня 2001 року.

За словами свідків 8 вересня 2017 року Дунбар в навчальному центрі Національної гвардії публічно заявив: "Якщо хто-небудь заплатить мені достатньо грошей, то я вб'ю віце-президент". Після того як гвардієць повторив свої слова, свідки зв'язалися з командуванням і повідомили їм про погрози на адресу Пенса.


 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

Репараційна позика однозначно посилить позицію ЄС щодо РФ, переконана Каллас

Факт антикорупційних розслідувань в Україні свідчить про те, що антикорупційні органи там працюють – Каллас

Каллас про припинення війни: Цей тиждень може стати визначальним для дипломатії

Стартував 1-й етап програми "УЗ 3000" для прифронтових громад з можливістю придбати квиток з 3 грудня

Ремонт мосту на ПП "Солотвино" продовжується, обмеження діятиме ще 22 доби

Швеція виділяє новий пакет цивільної допомоги Україні на суму EUR100 млн

Путін робить заяви, які демонструють, що він не планує припиняти війну - Сибіга

Підрозділам ЗСУ вдалося суттєво покращити тактичне положення в Купянську - Сирський

Уряд ухвалив план реагування на кіберінциденти, кібератаки та кіберзагрози з 6 рівнями критичності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА