14:47 10.03.2018

На Донбасі з моменту оголошення "режиму тиші" 5 березня загинули троє українських військових

1 хв читати
На Донбасі з моменту оголошення "режиму тиші" 5 березня загинули троє українських військових

На Донбасі зі вступу в силу режиму припинення вогню 5 березня загинули троє українських військовослужбовців, ще один був поранений, повідомив прес-секретар Міністерства оборони України з питань АТО Дмитро Гуцуляк.

"З опівночі 5 березня, коли вступили в силу домовленості Тристоронньої контактної групи про режим припинення вогню, це вже третя втрата для України", – сказав Д.Гуцуляк на брифінгу в суботу в Києві.

Крім того, за його словами, ще один військовий дістав поранення внаслідок обстрілу з боку бойовиків, його стан – середньої тяжкості.

За минулу добу в зоні АТО внаслідок бойових дій загинув один український військовий 1994 року народження.

Як розповів Д.Гуцуляк, у п'ятницю в зоні АТО бойовики здійснили три прицільних обстріли українських позицій.

Так, на луганському напрямку близько 19:30 бойовики порушили режим тиші один раз – у Станиці Луганській, застосувавши вогнепальну зброю.

На донецькому напрямку бойовики здійснили два прицільних обстріли також зі стрілецької зброї.

"Вночі, близько 02:30 бойовики російсько-окупаційних військ вели обстріл наших захисників у районі Водяного, а після 11:40 – обстрілювали захисників Авдіївки", – зазначив Д.Гуцуляк.

За його словами, українські військові у всіх випадках не відкривали вогонь у відповідь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: США сприймає пропозиції України, дякую Трампу за конструктивність розмови наших команд

Рубіо: Україна зробила позитивний крок, сподіваємося, що росіяни зроблять крок навзаєм

Зеленський і Трамп домовилися якнайшвидше укласти угоду про розробку копалин - спільна заява делегацій України та США

Делегації України та США погодилися негайно розпочати переговори для досягнення стійкого миру - заява

Україна готова прийняти пропозицію США щодо негайного 30-денного припинення вогню за умови одночасного виконання з боку РФ - спільна заява

США негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють безпекову допомогу Україні

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА