Інтерфакс-Україна
07:16 13.03.2018

За минулу добу бойовики 5 разів обстріляли позиції ЗСУ, двоє військовослужбовців поранені

1 хв читати
За минулу добу бойовики 5 разів обстріляли позиції ЗСУ, двоє військовослужбовців поранені

За минулу добу незаконні збройні формування п'ять разів обстрілювали позиції Збройних сил України, два військовослужбовця поранені, інформують в прес-центрі штабу АТО.

"В цілому, за минулу добу російсько-окупаційні війська неодноразово порушували умови безстрокового припинення вогню здійснивши п'ять обстрілів позицій українських захисників. Військовослужбовців доставлено в військово-медичний госпіталь і надано медичну допомогу", - йдеться у зведенні прес-центру на сторінці в Facebook у вівторок вранці.

На Луганському напрямку противник з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї вів вогонь по українських позиціях в районі населених пунктів Новгородського і Луганського.

У Донецькій області грубо порушуючи Мінські умови, бойовики застосували 120 і 82 мм міномети по позиціях Збройних сил України поблизу Павлополя, озброєння БМП-2 та 82 мм міномети довкола Водяного, міномети і стрілецьку зброю по захисниках Авдіївки.

ОСТАННЄ

Троє людей постраждали через удари по Херсону – ОВА

У Чорнобильській зоні відчуження не реалізовано всі необхідні заходи пожежної безпеки через відсутність фінансування — ДАЗВ

Кількість постраждалих у Марганці зросла до 49 людей, четверо – у важкому стані

Україна готова до переговорів, але не до капітуляції та визнання окупації Криму – Свириденко про зустріч у Лондоні

Генсек НАТО відвідає США 24-25 квітня

Зеленський про російські удари: якщо таку форму терору застосовують росіяни, то інші терористи теж можуть перейняти її

У харківській лікарні помер поранений під час масованої атаки напередодні - Синєгубов

Завод з виробництва дронів в Татарстані було атаковано, "місцями вдало" – ЦПД

В Україні в найближчі дві доби - прохолодна погода з дощами, місцями грози

У Львівській області через пожежу сухостою згоріли 11 дачних будинків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА