07:15 14.03.2018

У Бундестазі відбудеться голосування щодо кандидатури Меркель на посаду канцлера ФРН

2 хв читати
У Бундестазі відбудеться голосування щодо кандидатури Меркель на посаду канцлера ФРН

Голосування щодо кандидатури Ангели Меркель на посаду канцлера ФРН відбудеться в середу вранці в Бундестазі, їй потрібно набрати так звану "канцлерську більшість" - не менше 355 з 709 голосів.

Засідання в Бундестазі відкриється о 9:00 за берлінським часом (10:00 кск), голосування буде таємним.

Напередодні А.Меркель, яка очолює Християнсько-демократичний союз (ХДС), голова Християнсько-соціального союзу (ХСС) Хорст Зеехофер та виконуючий обов'язки співголови Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Олаф Шольц підписали коаліційну угоду про створення нового уряду країни. В сумі у всіх трьох фракцій в парламенті 399 місць.

У разі свого переобрання А.Меркель попрямує до палацу Бельвю, де знаходиться резиденція президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмайера, який в свою чергу близько 11:00 (12:00 кск) призначить її на пост канцлера. Після цього, канцлер повернеться в Бундестаг і приблизно о 12:00 (13:00 кск) буде приведена до присяги. О 13:30 за місцевим часом (14:30 кск) в Берліні має завершитися формування уряду Німеччини.

Вперше після закінчення Другої світової війни в ФРН не вдавалося сформувати правлячу коаліцію так довго. Вибори в Бундестаг проводилися 24 вересня 2017 року, однак новий склад уряду ФРН не був сформований протягом п'яти місяців через провал консультацій зі створення коаліції між правоцентристським блоком, правими лібералами і "зеленими".

Згодом соціал-демократам і консерваторам вдалося подолати основні розбіжності з низки питань і досягти угоди про формування "великої коаліції". Домовленості стосуються оподаткування і медичного страхування, а також числа іммігрантів, що прибувають до Німеччини.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА