Інтерфакс-Україна
19:15 14.03.2018

Генконсульство не радить туристам з Угорщини відвідувати Закарпаття 16-18 березня через "можливі провокації"

1 хв читати
Генконсульство не радить туристам з Угорщини відвідувати Закарпаття 16-18 березня через "можливі провокації"

Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді рекомендує групам туристів і окремим мандрівникам із Угорщини в період з 16 до 18 березня утриматися від поїздок на територію Закарпатської області, зокрема, до міст Хуст та Ужгород, через можливі провокації.

"Через дражливу політичну та суспільну ситуацію з безпекою, щоб уникнути можливих провокацій, з 16 до 18 березня 2018 роки ми не рекомендуємо подорожувати на Закарпатті групам та індивідуальним мандрівникам з Угорщини, особливо до деяких міст (таких як Хуст, Ужгород)" , - йдеться в повідомленні на сайті Генконсульства Угорщини в Ужгороді.

15 березня на Закарпатті відзначатимуть річницю проголошення Карпатської України. Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження, згідно з яким цей день буде вихідним.

У лютому в Ужгороді відбулися два напади на будівлю громадської організації "Товариство угорської культури Закарпаття" (Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség - КМКС).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конгресмени представили проект резолюції про невизнання російської анексії суверенних територій України, зокрема Криму

Єрмак про нову атаку дронів: РФ має припинити це не на словах

Каллас: затримання громадян Туреччини викликають питання щодо дотримання країною демократичних принципів

У Комишувасі зруйнований приватний будинок від удару РФ – Федоров

Через вечірній ворожий авіаудар по Куп'янську 1 загиблий, 1 постраждала - Харківська ОВА

Окупанти вбили ще одного херсонського волонтера – Мрочко

Зеленський і Кошта скоординували позиції напередодні засідання Євроради

Із полону додому повернулися 6 військовослужбовців "Азову", ще 842 бійці бригади залишаються в російських тюрмах

Зеленський і Стубб зустрілися з керівниками фінських компаній у галузі ОПК, енергетики та телекомунікацій

У Львові затриманий покінчив життя самогубством у камері тимчасового тримання

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА