Інтерфакс-Україна
11:07 15.03.2018

Справи проти нардепів Добкіна і Новинського незабаром будуть передані до суду

1 хв читати
Справи проти нардепів Добкіна і Новинського незабаром будуть передані до суду

Кримінальні провадження, в яких фігурують народні депутати з фракції "Опозиційний блок" Михайло Добкін і Вадим Новінський, перебувають на завершальній стадії і незабаром будуть передані до суду, заявляє генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Двоє народних депутатів, з яких знято депутатську недоторканність з моєї ініціативи за матеріалами Генеральної прокуратури України, а саме Добкін і Новинський - матеріали слідства завершуються, ми очікуємо останніх експертиз і справи в цьому році, плануємо в першій половині, будуть передані до суду", - сказав він, виступаючи з трибуни Верховної Ради на пленарному засіданні в четвер.

Ю.Луценко зазначив, що така ж ситуація і з кримінальними провадженнями, у рамках яких він за матеріалами НАБУ підписував подання на позбавлення недоторканності народних депутатів Максима Полякова (фракція "Народний фронт") і Борислава Розенблата (позафракційний).

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура України вручила М.Добкіну підозру за статтею про шахрайство і перевищенні службових повноважень.

В.Новинського Генпрокуратура України підозрює в пособництві незаконному позбавленню волі митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (Драбинко), організованого злочинного групою в складі екс-президента Віктора Януковича, екс-глави МВС Віталія Захарченка та колишнього начальника київської міліції Валерія Коряка, а також у пособництві в перевищенні влади або службових повноважень співробітником правоохоронного органу.

ОСТАННЄ

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

За ніч збито 16 ударних БпЛА, 9 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА