17:30 16.03.2018

Порошенко заявляє про готовність української сторони до запуску КПВВ "Золоте", але бойовики зривають його відкриття

Порошенко заявляє про готовність української сторони до запуску КПВВ "Золоте", але бойовики зривають його відкриття

 Президент України Петро Порошенко у п'ятницю відвідав контрольний пункт в'їзду/виїзду "Золоте" (Луганська обл.), який не може розпочати роботу через перешкоджання з боку незаконних збройних формувань.

"Усе зроблено. Але подивіться - за 300 метрів звідси окуповані території, вони (НЗФ - ІФ) уже майже рік зривають виконання зобов'язань і не відкривають проїзд людей і транспортних засобів. Крім того, для них чим гірше, тим краще. Зараз у присутності президента, міністра оборони, керівника прикордонної служби можете переконатися, що українська сторона повністю готова для започаткування роботи КПВВ", - наголосив президент, повідомляє його прес-служба.

За словами глави держави, українська сторона зробила все можливе для того, щоб були обладнані пункти паспортного контролю, пункти фіскальної служби, на КПВВ має бути мобільний банкінг, щоб пенсіонери з окупованої території могли прийти й отримати за карткою пенсії, закупити продукти харчування.

П.Порошенко наголосив, що тільки-но українська сторона оголошує дату відкриття, з іншого боку проводяться обстріли зі стрілецької зброї, внаслідок чого отримують поранення українські прикордонники, військовослужбовці й ті, хто намагався перетнути кордон.

Під час поїздки президент доручив забезпечити медичне обслуговування в Золотому та вирішити питання шкільних автобусів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА