12:30 18.03.2018

Пікет націоналістів перед будівлею генконсульства РФ у Харкові проходить мирно

Активісти ВО "Свобода", Правого сектору, Нацкорпусу та інших націоналістичних організацій продовжують 12-годинний пікет перед будівлею генконсульства РФ у Харкові з метою не допустити голосування на виборах президента Росії.

Як передає кореспондент агентства Інтерфакс-Україна, об 11:00 до генконсульству підійшла колона активістів Нацкорпусу (кілька десятків осіб). "Ми прийшли нагадати, хто агресор в Україні. Агресор – це Росія.... А Крим – це Україна, як Луганськ і Донецьк", – заявив голова харківського Нацкорпусу Сергій Величко.

Станом на 12.00 акція проходить без серйозних подій. Охочих голосувати було менше десятка, але потрапити в генконсульство вони не змогли – їх не пропустили через поліцейський кордон. Виникло кілька суперечок між охочими проголосувати і пікетувальниками, але до рукоприкладства справа не дійшла.

Як повідомлялося, 16 березня було оприлюднено заяву МВС України, в якій повідомлялося, що 18 березня 2018 року режим охорони дипломатичних установ Російської Федерації на території України в Києві, Харкові, Одесі та Львові не передбачатиме доступу до цих об'єктів громадян РФ для голосування на виборах. Доступ до установ матимуть особи виключно з дипломатичним статусом. Інші особи і громадяни РФ цього дня на територію диппредставництв допускатися не будуть.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА