На початку наступного тижня збережеться зимова погода

Найближчої доби, 19 березня, в Україні збережеться зимовий характер погоди, повідомляє Укргідрометцентр.
Найближчої ночі у південних, східних та більшості центральних областей циклон зумовить складні погодні умови: сильний сніг, місцями хуртовини, снігові замети; в західних і північних областях, а вдень по всій Україні невеликий, у східних областях помірний сніг. На дорогах ожеледиця.
Вітер північно-східний, 7-12 м/с, у південній та східній частинах місцями пориви 15-20 м/с.
Температура вночі 9-14°, на півночі Лівобережжя до 17° морозу, вдень 3-8° морозу; на крайньому півдні та на Закарпатті вночі 2-7° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла.
У Києві та Київській області вночі очікується невеликий сніг, вдень без істотних опадів. Температура у столиці вночі 11-13° морозу, вдень 5-7° морозу, у Київській області вночі 9-14°, вдень 6-11° морозу.
За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві в понеділок, 19 березня, найвища температура вдень була зафіксована на позначці 20,2 градуса тепла у 1990 році, найнижча – вночі на позначці 16,4 градуса морозу у 1928 році.
У вівторок, 20 березня, вночі – без істотних опадів, лише на Прикарпатті, Вінницькій та Одеській областях очікується невеликий сніг. Вдень у більшості областей складні погодні умови: сніг та мокрий сніг, на півдні з дощем, місцями сильні опади, хуртовини, у південній частині подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь, лише в західних, вдень і в північних областях невеликий сніг. На дорогах ожеледиця.
Вітер північно-східний із переходом на північно-західний, 7-12 м/с. Температура у південній частині та на Закарпатті вночі 2-7° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла; на решті територій вночі 9-14° морозу, на півночі Лівобережжя до 17°, вдень 3-8° морозу.
У Києві 20 березня вночі – без опадів, температура 10-12° морозу; вдень невеликий сніг, температура 3-5° морозу. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с.