14:10 19.03.2018

Гелетей закликає ВР ухвалити закон, який дозволить працівникам УДО перевіряти депутатів на наявність зброї

2 хв читати

Керівник Управління державної охорони (УДО) Валерій Гелетей сподівається, що український парламент ухвалить зміни, що дають змогу його співробітникам перевіряти народних депутатів на предмет наявності зброї та інших небезпечних предметів, які вони можуть пронести до будівлі парламенту.

"Такі зміни вже готують. Відповідного листа ми надіслали на адресу голови Верховної Ради. Але я знаю думку багатьох народних депутатів, які висловлюються саме за такі зміни в законодавстві, оскільки кожен має почуватися на робочому місці безпечно", - сказав В.Гелетей журналістам у Києві в понеділок.

Він зазначив, що нині представники УДО не мають права оглядати народних депутатів.

"Ми просимо Верховну Раду розширити наші повноваження, і я звернувся з листом до керівництва Верховної Ради, щоб внесли зміни до відповідних законодавчих актів", - наголосив В.Гелетей.

За його словами, якщо народні депутати мають зброю, вони мають залишати її в спеціально призначених сейфах.

Керівник УДО нагадав, що з 2005 року існує постанова, яка забороняє проносити до будівлі Верховної Ради зброю та інші небезпечні предмети й зобов’язує здавати їх охороні, проте механізму для виконання цієї постанови немає. "Але якщо немає механізму контролю за виконанням цієї постанови, то вони (народні депутати - ІФ) практично роблять усе, що вони хочуть. Потрібно дати можливість військовослужбовцям Управління державної охорони здійснювати огляд і перевірку, як це відбувається в аеропортах", - сказав він.

В.Гелетей також зазначив, що необхідно законодавчо дозволити використовувати для огляду і перевірки спеціальні технічні засоби, які має УДО.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА