Інтерфакс-Україна
07:35 20.03.2018

Бойовики відкривали вогонь біля Новогригорівки, поранений військовослужбовець ЗСУ

1 хв читати
Бойовики відкривали вогонь біля Новогригорівки, поранений військовослужбовець ЗСУ

За минулу добу бойовики один раз відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України, внаслідок чого поранення отримав український військовослужбовець, повідомили в прес-центрі штабу АТО.

"За минулу добу російські окупанти в черговий раз порушили умови перемир'я. Зафіксовано один обстріл опорних пунктів сил АТО на донецькому напрямку", - йдеться в повідомленні на сторінці штабу в Фейсбук у вівторок вранці.

На донецькому напрямку зі стрілецької зброї бойовики вели вогонь по укріпленнях українських захисників поблизу Новогригорівки. Внаслідок обстрілу один український захисник отримав поранення. Його доставили до лікувального закладу і надали необхідну медичну допомогу.

"На луганському напрямку режиму всеосяжного припинення вогню ворог дотримувався в повній мірі", - додали в прес-центрі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наслідки атаки на Запоріжжя: 42 поранених, серед них вагітна та п'ятеро дітей, четверо пацієнтів у важкому стані

Українська делегація прибула до Лондона

Адвокати повідомляють про обшук ДБР в колишньої уповноваженої АМКУ та ексзаступниці Мінекономіки Панаіотіді

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА в Одесі

ДБР завершило розслідування щодо військового, через недбалість якого держава втратила понад 3,3 млн грн

Сили оборони збили 67 із 134 ворожих БПЛА, ще 47 – локаційно втрачені

СБУ затримала переселенця з Бахмута, який коригував ворожі удари по Черкащині

Окупанти вдарили по автобусу в Марганці: 9 осіб загинуло, 32 поранено

Українські виробники готові повністю забезпечити ЗСУ легкою бронетехнікою. Її вартість на 30-50% дешевша за іноземну - директор 'УКР АРМО ТЕХ'

Переговори у Лондоні відбудуться на рівні посадовців п'яти держав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА