Інтерфакс-Україна
07:12 21.03.2018

У Києві стартував конкурс на кращий талісман міста

1 хв читати
У Києві стартував конкурс на кращий талісман міста

У Київській міській державній адміністрації оголосили конкурс на кращий талісман столиці України.

"Підписано розпорядження КМДА "Про проведення конкурсу "Талісман міста Києва" в 2018 році", - повідомили на прес-конференції в Музеї історії міста Києва.

Організаційний комітет конкурсу очолив заступник голови КМДА Олексій Резніков.

"Метою Конкурсу є формування і підтримання позитивного іміджу української столиці. Обрання талісмана міста посилить популяризацію Києва як сучасного європейського міста на міжнародній туристичній арені, закріпить його статус як сучасного мегаполісу з багатовіковою історією і неповторною айдентикою", - відзначили в прес-службі КМДА.

У відомстві підкреслили, що реалізація проекту сприятиме також поширенню знань громадян України та закордону про традиції українського народу, сприятиме збільшенню кількості внутрішніх і іноземних туристів і перетворенню Києва на провідний туристичний центр європейського рівня.

Кожна робота, подається на конкурс, має відповідати певним умовам, які були затверджені вищевказаним розпорядженням.

"Туристичний талісман міста являє собою будь-який особливий персонаж. Персонажем може бути тварина, казковий" звір ", будь-яке реальне чи міфічна істота. Конкурс проводиться з метою популяризації туристичного бренду Києва", - додали в КМДА.

Конкурс буде проходити в три етапи, визначення переможця та фінальна прес-конференція відбудеться 16 липня 2018 року. Переможець конкурсу отримає грошову винагороду в розмірі 150 тис. Гривень. Участь можуть взяти як фізичні, так і юридичні особи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд – НБУ

Трамп повідомив, що минулого тижня у війні РФ проти України загинуло 7812 солдатів

Зеленський звільнив своїм указом Куцевола з посади посла у Латвії

Росія різко збільшила експорт нафти на тлі українських атак по НПЗ – ЗМІ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА