Інтерфакс-Україна
20:39 23.03.2018

Макрон назвав число жертв і постраждалих у теракті на півдні Франції

1 хв читати
Макрон назвав число жертв і постраждалих у теракті на півдні Франції

Президент Франції Емманюель Макрон повідомив про трьох загиблих і 16 поранених унаслідок атаки на півдні країни. Про це повідомляє телеканал BFM.

"Нападник убив трьох і поранив ще шістнадцять осіб", - сказав Макрон. Він відзначив героїчну поведінку старшого офіцера спецназу, який погодився стати заручником в обмін на звільнення відвідувачів супермаркету. Президент назвав подію терористичною атакою.

Вранці 23 березня в комуні Треб на півдні Франції 26-річний житель Редуан Лакдім захопив в супермаркеті заручників. Терорист був застрелений під час штурму. Поліція вважає, що він діяв сам. Нападник під час атаки заявляв про свою прихильність терористичному руху "Ісламська держава". Пізніше ІД взяла на себе відповідальність за подію. Також Лакдім вимагав звільнити з в'язниці головного підозрюваного в серії терактів у Парижі в листопаді 2015 року Салаха Абдеслама.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністри фінансів країн ЄС розглядатимуть у четвер два способи фінансової підтримки України – ЗМІ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

Національний освітній проєкт CDTO Campus у 2026р розпочне підготовку CISO-фахівців і вийде на міжнародний рівень

Україна готує угоди з кількома країнами Європи, зокрема, про посилення захисту неба - Зеленський

Зеленський: Потрібні будь-які результативні дії проти корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА